facebook twitter Google Plus
Tutar Mı Tutar 4. Bölüm Fragmanı (24 Temmuz Cuma)
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Tutar Mı Tutar 4. Bölüm Fragmanı özeti: Tutar mı Tutar 4. bölümü ile 24 temmuz cuma akşamı saat 21:00'da show tv ekranlarında olacak. Ayhan ve Cemal ne olduğunu anlamadan kendilerini hapiste bulmuştur. Süreyya'nın sevgilisi olduğunu henüz yeni öğrenen Ayhan ve Cemal şaşkınlık içerisindedirler. Ayhan sinema işinin ne olacağını düşünürken Cemal'in aklı Süreyya'dadır. Cemal Süreyya ile yakınlaşabilmek için sinemada iş teklif eder. Cemal'in tek şansı kalmıştır oda Ayhan ile birlikte vizontele'yi çalıp projelerini hayata geçirmek.
Tutar mı Tutar dizisi her Yakında... saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Tutar mı Tutar 4. Bölüm Fragmanı (24 temmuz cuma) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Tutar mı Tutar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Tutar Mı Tutar 4. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Tutar Mı Tutar 4. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Tutar Mı Tutar 4. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Tutar mı Tutar, Tutar mı Tutar izle,Tutar mı Tutar fragmanı izle,Tutar mı Tutar yeni dizi fragmanı,Tutar mı Tutar konusu,Tutar mı Tutar oyuncuları, Tutar Mı Tutar 4. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Tutar Mı Tutar 4. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Tutar Mı Tutar 4. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Tutar Mı Tutar 4. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Tutar Mı Tutar 4. Bölüm Fragmanı neler olacak, Tutar Mı Tutar 4. Bölüm Fragmanı özeti